tel. +420 725 326 058
e-mail: info@zlatafontana.cz
Optika Zlatá fontána
www.brylekaplice.cz

Kaplice  -  Náměstí 47

 

Dioptrické brýle

Dioptrické brýle
V našich optikách si můžete vybrat brýle přesně dle Vašeho vkusu či potřeb. Rádi Vám pomůžeme vybrat brýle, které Vám nejlépe sedí a nejlépe korigují Vaši vadu zraku.

Nabízíme obruby různých značek a z různých materiálů a provedení. Je pouze na Vás, zda si vyberete elegantní, sportovní či vrtané obruby.

Naším prvořadým cílem je uspokojit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků a zároveň poskytnout odborné poradenství při výběru obrub i brýlových skel. Současná nabídka brýlových skel obsahuje nepřeberné množství materiálů v různém ztenčení a s možností výběru kvality povrchových úprav.

Nezáleží na tom, zda potřebujete brýle pouze jednoohniskové k PC, řízení automobilu nebo na čtení, rádi Vám doporučíme brýlové čočky, které Vám usnadní život.

V nabídce máme čočky bifokální, multifokální i samozabarvující.Dioptrické brýle pro děti

Brýle pro děti

Specifickou záležitostí jsou brýle pro děti, kde máte možnost si vybrat z odlehčených kovových nebo plastových obrub či optických pomůcek, například okluzory.
najdete nás  na Náměstí 47
Mapa - Kaplice - Náměstí 47 | Oční optika Zlatá fontána
zobrazit mapu

tel. 725 326 058

e-mail:  info@zlatafontana.cz

otevírací doba
po - pá
8:00 - 11:15
12:00 - 16:30
so
dle tel. domluvy na čísle
+420 721 962 368

EET etržby - Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
s-oliver
esprit
drivewear
tom-tailor
mexx
morgan
cubista
horsefeathers
hannah
prague
point